ON THE SET

Happy Halloween from Bones - Flesh & Bones

26. října 2011 v 11:13 | valleria
Jak jistě někteří z vás víte, závěr října znamená Halloween a herci a tvůrci Bones nám přejí, ať si ho užijeme! A zřejmě pro nikoho nebude překvapením, že se tvůrci videa zaměřili na proslulé nechutné mrtvoly.


A při této příležitosti přikládám ještě to z loňského roku.

S6 DVD Extras

15. října 2011 v 23:10 | valleria
Bonusy z DVD šesté řady - natáčení šestnáctého dílu a speciální efekty. Nejlepší mi přijde, když Michaela mluví o scéně s Hrobníkem z 6x11. "To bylo neuvěřitelné! Vážně neskutečné!" Pravda, tohle dostalo asi každého.

Breaking Down - The Blackout in the Blizzard

The Visual Effects of Bones

Bones Season 6 Gag Reel

6. října 2011 v 20:31 | valleria
Dalším bonusem z DVD 6. série jsou nepovedené scény, které vás, stejně jako záběry z předchozích sérií, zaručeně pobaví. Já je vážně všechny zbožňuju. :))

Bones Cast Hosts FOX Fall Preview (2010)

2. září 2011 v 14:12 | valleria
V tomto videu propagují herci BONES seriály vysílané na FOXu. Za pomocí vtipných dialogů nám představují sestavu 2010/2011 - Lone Star, House, Glee, Raising Hope, Running Wilde, Hell's Kitchen, Lie To Me, Bones, Fringe, Humat Targer, The Good Guys, The Simpsons, The Cleveland Show, Family Guy, American Dad

Michaela Conlin&TJ Thyne - Lone Star, House
Emily Deschanel&Tamara Taylor - Glee, Raising Hope
TJ Thyne - Running Wilde
David Boreanaz&John Francis Daley - Hell's Kitchen
TJ Thyne - Lie To Me
Michaela Conlin&TJ Thyne - Bones
Emily Deschanel&Tamara Taylor - Fringe
David Boreanaz&John Francis Daley - Human Targer
TJ Thyne - The Good Guys
David Boreanaz&John Francis Daley - The Simpsons, The Cleveland Show, Family Guy, American Dad

Rozhodně stojí za vidění.

BONES S6 - Previews

2. září 2011 v 13:42 | valleria
Stejně jako každý rok, i některé epizody šesté řady se zasloužily o extra propagaci. Jedná se o příběh se sniperem Jacobem Broadskym, akorát tehdy to byla i pro herce novinka a také díl 6x12 "The Sin In The Sisterhood", které se sice věnuje převážně Cam a jejím problémům s Paulem, promem však provází Michaela Conlin.


Season 5 Dance Promo - Behind The Scene

28. srpna 2011 v 10:48 | valleria
Záběry z natáčení výborného tanečního promo videa k páté řadě seriálu. Vždy je zajímavé podívat se "za scénu" a tady se především i pobavíte. Michaela tu má nádherné šaty.

Bones cast: Who's Gormogon?

15. srpna 2010 v 16:49 | valleria
Starší video z natáčení posledního dílu třetí řady, které nám nejen poskytuje záběry do zákulisí, ale hlavně rozhovory s herci. Rozhodně je to zajímavé.

BONES Season 1 Cast On The Set

18. července 2010 v 16:03 | valleria
Nějaká dobrá duše nahrála na youtube videa z natáčení první řady, ze kterých jste před pár dny viděli screencaps, ještě od Roxy. Můžete tam vidět spusty zajímavých záběru a i zábavných momentů, včetně Michaela s pejsky. Zde jsou zatím jen dvě části, brzy by se měla objevit ještě třetí.

The Goop on the Girl, Extras

24. listopadu 2009 v 16:09 | Roxy
FOX vydal k prosincové vánoční epizodě "BONES" speciální videa - klipy, z natáčení, rozhovory. Ve svém rozhoru Michaela mluví o epizodě, a jindy zase o svých Vánocích. Na ta jezdí ke své rodině. Já se z něj třeba dozvěděla, že má sestru. :-) A jen ještě podotku, že jí to velmi sluší.


FoxBroadcasting "BONES"

27. října 2009 v 19:23 | Roxy
Happy Halloween from BONES!

 
 

Reklama