NEWS

Happy Birthday to TJ Thyne

8. března 2012 v 17:11 | michaela-conlin
Michaela přeje přes Twitter k narozeninám TJ Thyneovi k jeho 37. narozeninám:
"Vše nejlepší mému TV manželovi! A když že má narozeniny Jack?"

Twitter UpDate #1

1. března 2012 v 17:27 | michaela-conlin
Co zajímavého sdílela Micheala od svého přidání na Twitter.com? Zde je stručný výčet.

Michaela především reaguje na tweety jiných, z nich nám nejbližší jsou odpovědi lidem z Bones: tvůrci Hartu Hansovi na jeho předchozí komentář k jejímu prvnímu tweetu ("Prostě všem řekni, že voním jako citróny a čisté prádlo a nemám divně tvarovanou hlavu."): "Považuj to za splněné. Je to pravda." Ryanovi Cartwrightovi (Vincent Nigel Murray): "Chybíš nám tu Ryane."

Pej Vahdat (Arastoo Vaziri) ji z legrace napsal poté, co nereagovala na jeho první tweet: "A já jsem vzduch?" - "Ha, ne, stále se učím, měj se mnou strpení." - "Jen vtipkuji. Vítej! Jsem rád, že jsi se rozhodla k nám přidat :)" - "Dík, Peji."

Dále vyjádřila nadšení z úspěchu svého kolegy JFDaleyho (Dr. Lance Sweets), který by se mohl stát režisérem filmu Reboot. Došlo i na pár re-tweetů a toto video sdílela se slovy "Stojí za zhlédnutí."

Co je velmi zajímavé, že si všimla i fan účtu MConlinLOVE. "Děkuji tomu, kdo je za MConlinLove. Jsem polichocená!

A také tweetnula jednu lahodnou fotku. "Další den v práci."

imagebam.com

Michaela Conlin na Twitteru!

22. února 2012 v 15:24 | valleria
Dnes tu mám jednu skvělou zprávu; Emily a předpokládám, že i zbytku obsazení se konečně podařilo přemluvit Michaelu, aby se přidala na sociální síť twitter. Můžete si být jisti, že je to skutečně ona, neboť jí všichni herci patřičně přivítali. Nyní už jen doufejme, že jí tweetování chytí a budeme si od ní moci často něco přečíst.

@michaelaconlin "Mám obavy z toho, co bych mělo být v mém prvním tweetu."


TJ Thyne: "Na natáčení se všemi @David_Boreanaz @emilydeschanel, @JohnFDaley, Tamara Taylor A @michaelaconlin, ano, Michaela se přidala!!"
Emily Deschanel: "Přivítejte @michaelaconlin na twitteru! Je to pravda. Nezklamte jí!"
David Boreanaz: "Vítej!"
Pej Vahdat: "Tvůj první tweet by mělo být něco pěkného o mě. Lol vítej na twitteru."
Ryan Cartwright: "Aww, @michaelaconlin je tu! xo
Michael Grant Terry: "Nakonec ses do toho tedy vrhla, huh? Já se přidal v sobotu."
Hart Hanson: "Prostě všem řekni, že voním jako citróny a čisté prádlo a nemám divně tvarovanou hlavu."
Kathy Reichs: "Kathy Reichs tě vítá!"

BONES at the Paley Fest

17. února 2012 v 20:58 | valleria
Již potřetí je seriál BONES pozván na konferenci do Paley Centra, a tak se začátkem března můžeme těšit nejen na fotografie a pár video záběrů, ale snad i nějaké informace o následujících epizodách, které se začnou vysílat měsíc poté, přesněji 5. dubna.

Konferenci bude moderovat známý reportér Michael Ausiello. Vedle hlavních tvůrců seriálů Harta Hansona a Stephena Nathana se můžeme těšit na téměř celé obsazení, tedy i na Michaelu.

Konání: 8. březen 2012, Beverly Hills
Účast:
Hart Hanson, Creator/Executive Producer
Stephen Nathan, Executive Producer
Emily Deschanel, "Dr. Temperance 'Bones' Brennan"
David Boreanaz, "Special Agent Seeley Booth"
T.J. Thyne, "Dr. Jack Hodgins"
Michaela Conlin, "Angela Montenegro"
John Francis Daley, "Dr. Lance Sweets"

ED tweets

7. února 2012 v 21:15 | valleria
Jak je většině z váš již známé, už i Emily Deschanel používá Twitter a fanouškům seriálu BONES se jistě vyplatí přidat si jí. Dnes se zmínila o Michaele a její druhý tweet naprosto schvaluji! :-)

"Dneska točím scénu s Michaelou Conlin. Vždy se spolu skvěle bavíme."
"Snažím se přesvědčit Michaelu Conlin na Twitter. Co myslíte, fanoušci?"
xxx
"Shooting a scene with Michaela Conlin today. We always have the best time together."
"Trying to convince Michaela Conlin to tweet. What do you fans think?"

DVD Commentary

5. února 2012 v 19:46 | valleria
Zde je pár zmínek o Michaele z komentářů několika epizod seriálu BONES. Jedná se o 1x15 Two Bodies In The Lab od Davida a Emily a 5x22 The Beginning In The End od Harta Hansona. Komentáře jsou ještě k dalším třem epizodám, dvě z nich jsou k šesté řadě, ale jelikož jedna je 6x09 The Doctor In The Photo, která je, jak víte, zaměřená na Brennanovou, moc prostoru v ní k Michaele nebylo a druhý okomentovaný díl je 6x16 The Blackout In The Blizzard s Davidem a Emily, ale znáte je. :) Když už, tak se vyjadřují trošku k ději, jinak spíše nezávazně konverzují a baví se přitom. Posledním dílem, který má na DVD mezi bonusy komentáře je 5x12 The Proof In The Pudding. Tady se sešli JF Daley, Tamara Taylor a právě Michaela Conlin, proto této epizodě chci nechat vlastní prostor. Zajímavé hlášky čekejte později.

1x15 Two Bodies In The Lab
Emily: "I love Michaela."
David: "She's so sweet."
Emily: "I consinder her a very close friend."

Emily: "Miluju Michaelu."
David: "Je velmi milá."
Emily: "Považuji za velmi blízkou přítelkyni."

5x22 The Beginning In The End
Hart Hanson: "Oh, Michaela is very pretty, too. Very pretty. / Oh, Michaela je také velmi krásná. Velmi krásná."

"When the camera is not rolling, when Michaela walks towards him [Billy Gibbons], he looks at her the way a huge rock star would look at an incredibely beautiful woman. Not fatherly."

"Když kamera nejede a Michaela jde k němu [Billymu Gibbonsovi - člen skupiny ZZ Top, v seriálu hraje otce Angely], dívá se na ní způsobem, kterým se velká rocková hvězda divá na neuvěřitelně krásnou ženu. Ne otcovsky."

Put a Ring on It: 20 Great TV Proposals

20. ledna 2012 v 20:59 | valleria
BuddyTV vytvořila žebříček 20 skvělých zasnoubení a v takovém listě nemohli chybět Hodgins s Angelou z BONES. Vysloužili si jedenácté místo, epizoda 5x20 The With In The Wardrobe.

#11 Hodgins and Angela, BONES


"Za nevhodnou jízdu byli Angela a Hodgins zastaveni a poté uvězněni za své dřívější prohřešky. Odloučený pár využil tento čas, aby si uvědomili, jak dobře se spolu měli. Nakonec jim bylo jasné, že všechny předchozí rozchody byly chybou. Chybou tak velikou, že když přišel soudce, aby je propustil, nechali se jím - stále ve vězení - oddat."

source: buddytv.com

Pozn.: Osobně si myslím, že jejich původní zasnoubení z druhé řady stojí taktéž za zmínku.

[BONES] Prodloužená 7. řada a možná osmá

9. ledna 2012 v 16:57 | valleria
Z původně 22 objednaných dílů pro sedmou sérii bylo později číslo sníženo kvůli těhotenství Emily Deschanel na 13. Není tomu však tak dávno, kdy se objevila informace, že by Fox a tvůrci seriálu rádi natočili čtyři epizody navíc, u kterých však stále není jasné, kdy by došlo k odvysílání - možností je sedmá série, samostatná letní mini-série nebo součást potenciální osmé série.

Emily je po porodu v dobré stavu, a tak se mohla k práci vrátit již v prosinci, což byla nejlepší možnost, v kterou tvůrci doufali. Na včerejší TCA došlo k prohlášení, že původní počet objednaných epizod stále platí a Fox odvysílá tolik epizod, kolik se jim podaří vytvořit. Otevření jsou i plnému počtu.

Kevin Reily, generální ředitel zábavy Fox, by navíc seriál rád viděl i na podzim a chce dohodu na osmou řadu. Tvůrce seriálu Hart Hanson je této možnosti také nakloněný a rozhodně mu nechybí optimismus a nápady na dění v seriálu. "Rozhodně! Jsem přesvědčený, že uzavřeme dohodu a osmá série bude. Dát Bootha a Brennanovou dohromady, s dítětem, osvěžilo seriál. Stále máme plno dobrých příběhů pro postavy."

BuddyTV’s TV’s 100 Sexiest Women of 2011 list

8. prosince 2011 v 19:50 | valleria
O tom, že obsazení seriálu je sexy se nedá pochybovat. Dokazují to i žebříčky BuddyTV. V seznamu stovky nejvíce sexy žen na TV obrazovkách se umístily všechny tři hlavní herečky seriálu! Tamara Taylor, Emily Deschanel a Michaela Conlin.

#59 Michaela Conlin, BONES


Změna ve vysílání!

8. prosince 2011 v 19:44 | valleria
Jedna ne zrovna dobrá zpráva. Tento rok mělo být původně odvysíláno šest epizod a následující v dubnu 2012. O seriálu "The Finder", který je označovaný za spin-off seriálu Bones, jste zajisté už něco slyšeli, proto o něm netřeba mluvit. Přesto však je to právě kvůli jeho první řadě, kterou FOX začně vysílát začátkem přítího roku, proč je šestá epizoda posunuta na 12. ledna 2012. Neboť The Finder začíná, chce stanice FOX využít popularity Bones k jeho propagaci. /Osobně tomu moc nerozumím./ A tak se dnes v USA vysílá bohužel poslední díl tohoto roku 'The Twist In The Twister'.

Po 7x06 se seriál vrací až v dubnu s dílem sedmým, který se začíná natáčet již za pár dní!

PREVIEW k 7x05

 
 

Reklama