Únor 2012

Michaela Conlin na Twitteru!

22. února 2012 v 15:24 | valleria |  NEWS
Dnes tu mám jednu skvělou zprávu; Emily a předpokládám, že i zbytku obsazení se konečně podařilo přemluvit Michaelu, aby se přidala na sociální síť twitter. Můžete si být jisti, že je to skutečně ona, neboť jí všichni herci patřičně přivítali. Nyní už jen doufejme, že jí tweetování chytí a budeme si od ní moci často něco přečíst.

@michaelaconlin "Mám obavy z toho, co bych mělo být v mém prvním tweetu."


TJ Thyne: "Na natáčení se všemi @David_Boreanaz @emilydeschanel, @JohnFDaley, Tamara Taylor A @michaelaconlin, ano, Michaela se přidala!!"
Emily Deschanel: "Přivítejte @michaelaconlin na twitteru! Je to pravda. Nezklamte jí!"
David Boreanaz: "Vítej!"
Pej Vahdat: "Tvůj první tweet by mělo být něco pěkného o mě. Lol vítej na twitteru."
Ryan Cartwright: "Aww, @michaelaconlin je tu! xo
Michael Grant Terry: "Nakonec ses do toho tedy vrhla, huh? Já se přidal v sobotu."
Hart Hanson: "Prostě všem řekni, že voním jako citróny a čisté prádlo a nemám divně tvarovanou hlavu."
Kathy Reichs: "Kathy Reichs tě vítá!"

S7 » Friday night on the set

18. února 2012 v 12:00 | valleria |  BEHIND THE SCENES
Buďme rádi za Twitter! TJ Thyne sdílel další fotografii z natáčení. Takhle je ze včerejšího večera. Právě se natáčí dvanáctý díl. TJ a Carla Gallo (Daisy Wick) s Michaelou. Oni se opravdu nenudí. :D

"Páteční večer na natáčení Bones. Hehe."


credits: TJ Thyne

Layout: BONES S6

18. února 2012 v 11:53 | valleria |  LAYOUTS
Další změna po krátké době, ale snad k lepšímu. Tentokrát jsem do designu trošičku zakomponovala i seriál Bones a dny, kdy jej můžete sledovat v televizi. Doufám, že tu tentokrát vydrží déle. Fotky jsou k šesté sérii, kterou televize Joj odvysílala před pár týdny a Prima Family by ji měla premiérově vysílat po doodvysílání opakované páté řady, tedy přibližně za sedm týdnů.


BONES at the Paley Fest

17. února 2012 v 20:58 | valleria |  NEWS
Již potřetí je seriál BONES pozván na konferenci do Paley Centra, a tak se začátkem března můžeme těšit nejen na fotografie a pár video záběrů, ale snad i nějaké informace o následujících epizodách, které se začnou vysílat měsíc poté, přesněji 5. dubna.

Konferenci bude moderovat známý reportér Michael Ausiello. Vedle hlavních tvůrců seriálů Harta Hansona a Stephena Nathana se můžeme těšit na téměř celé obsazení, tedy i na Michaelu.

Konání: 8. březen 2012, Beverly Hills
Účast:
Hart Hanson, Creator/Executive Producer
Stephen Nathan, Executive Producer
Emily Deschanel, "Dr. Temperance 'Bones' Brennan"
David Boreanaz, "Special Agent Seeley Booth"
T.J. Thyne, "Dr. Jack Hodgins"
Michaela Conlin, "Angela Montenegro"
John Francis Daley, "Dr. Lance Sweets"

S7 » On The Set with TJ and Tamara

17. února 2012 v 16:47 | valleria |  BEHIND THE SCENES
Dvě fotografie z natáčení od TJ Thynea. Obě jsou černobílé, ale v tom je právě to kouzlo.

"Zkouška na natáčení s Michaelou."

"S dámami."

credits: TJ Thyne

Michaela Conlin a její milá role

12. února 2012 v 12:29 | valleria |  INTERVIEW
Jednou z nejzajímavějších věcí při mluvení s celebritami je zjištění, jestli se nějak podobají rolím, které hrají. Michaela Conlin, která hraje Angelu Montenegro v "Bones", je stejně tak milá a okouzlující jako její postava v seriálu v produkci FOXu.

Zatímco ostatní obsazení seriálu pokrývá inteligenci a mužnost, Conlin je ta pravá osoba pro postavu, která je srdcem a duší seriálu.


"Myslím, že Angela je vlastně divák. Je vždy tou osobou, která řekne, že je to opravdu nechutné nebo nefér. Protože říká, co si myslí ve světě plném pravidel, lidé se s ní velmi silně ztotožní."

Montenegro je rozhodně zajímavá postava. V průběhu seriálu měla různé sexuální zkušenosti, přidala týmu kreativní element, vdala se a měla dítě. Jak může být postava více cool než mít člena skupiny ZZ Top za otce?

Michaela je ráda, že se její postava stala matkou, protože po sedmi sériích jí to otevřelo cestu na nové příběhy. Její oblíbenou epizodou v poslední době byla ta, ve které rodila.

"Angela byla sexuálně velmi nezávislá. Měla mnoho různých přítelů a přítelkyň. Je příjemné obrátit jí úplně na druhou stranu a mít z ní matku."

A hraje jednu z nejmilejších a nejpoutavějších matek v televizi.


Graphic update #1

10. února 2012 v 9:45 | valleria |  SITE NEWS
S radostí vám oznamuji, že mi Lola, kterou jistě znáte z bones-lovely.blog.cz, poslala nějakou svou grafiku s Michaelou. Jedná se o pár avatarů a jeden wallpaper. Já jí tímto velice děkuji, chválím jejím práci a stále doufám, že se třeba jednou vrátí. :-) Zároveň jsem díky ní konečně uložila i nějaké ty své avatary a upravila způsob prohlížení. Každý autor s min. 2 výtvory bude mít vlastní složku v galerii. Budu ráda, když se přidáte i ostatní.ED tweets

7. února 2012 v 21:15 | valleria |  NEWS
Jak je většině z váš již známé, už i Emily Deschanel používá Twitter a fanouškům seriálu BONES se jistě vyplatí přidat si jí. Dnes se zmínila o Michaele a její druhý tweet naprosto schvaluji! :-)

"Dneska točím scénu s Michaelou Conlin. Vždy se spolu skvěle bavíme."
"Snažím se přesvědčit Michaelu Conlin na Twitter. Co myslíte, fanoušci?"
xxx
"Shooting a scene with Michaela Conlin today. We always have the best time together."
"Trying to convince Michaela Conlin to tweet. What do you fans think?"


DVD Commentary

5. února 2012 v 19:46 | valleria |  NEWS
Zde je pár zmínek o Michaele z komentářů několika epizod seriálu BONES. Jedná se o 1x15 Two Bodies In The Lab od Davida a Emily a 5x22 The Beginning In The End od Harta Hansona. Komentáře jsou ještě k dalším třem epizodám, dvě z nich jsou k šesté řadě, ale jelikož jedna je 6x09 The Doctor In The Photo, která je, jak víte, zaměřená na Brennanovou, moc prostoru v ní k Michaele nebylo a druhý okomentovaný díl je 6x16 The Blackout In The Blizzard s Davidem a Emily, ale znáte je. :) Když už, tak se vyjadřují trošku k ději, jinak spíše nezávazně konverzují a baví se přitom. Posledním dílem, který má na DVD mezi bonusy komentáře je 5x12 The Proof In The Pudding. Tady se sešli JF Daley, Tamara Taylor a právě Michaela Conlin, proto této epizodě chci nechat vlastní prostor. Zajímavé hlášky čekejte později.

1x15 Two Bodies In The Lab
Emily: "I love Michaela."
David: "She's so sweet."
Emily: "I consinder her a very close friend."

Emily: "Miluju Michaelu."
David: "Je velmi milá."
Emily: "Považuji za velmi blízkou přítelkyni."

5x22 The Beginning In The End
Hart Hanson: "Oh, Michaela is very pretty, too. Very pretty. / Oh, Michaela je také velmi krásná. Velmi krásná."

"When the camera is not rolling, when Michaela walks towards him [Billy Gibbons], he looks at her the way a huge rock star would look at an incredibely beautiful woman. Not fatherly."

"Když kamera nejede a Michaela jde k němu [Billymu Gibbonsovi - člen skupiny ZZ Top, v seriálu hraje otce Angely], dívá se na ní způsobem, kterým se velká rocková hvězda divá na neuvěřitelně krásnou ženu. Ne otcovsky."

Layout: Winter Fox Party

3. února 2012 v 21:44 | valleria |  LAYOUTS
Jen krátký informační článek o změně designu blogu, čehož jste si jistě už všimli. Pro jistotu se k tomu dále vyjadřovat nebudu. ;) Pouze zmíním, že fotky pocházejí z předloňské Fox Winter Party.