Leden 2012

Photo update

31. ledna 2012 v 18:43 | valleria |  SITE NEWS

Nejdřív mě s touto fotkou překvapila Jenny, hned na to se objevila i na jiných stránkách. Fotografie je z roku 2009 a autorkou je Stephanie Elise, která právě tuto fotografii zveřejnila v portfoliu na své stránce. Jde o fotku velmi krásnou, která tady nemohla chybět, a tak se na ni můžete podívat v galerii, kde je zařazená k druhému snímku z této série. K dispozici je i detail na obličej.

PHOTOSHOOT #17 by Stephanie Elise

Audio: Michaela o zimním finále Bones

31. ledna 2012 v 18:37 | valleria |  INTERVIEW
Ještě před vysíláním poslední epizody první poloviny série 7x06 The Crack In The Code byl s Michaelou natočen audio rozhovor o tomto zimní finále. Pro ty, kteří díl viděli, to nebude nic nového. Jinak se Michaela rozpovídala především o novém sériovém vrahovi, se kterým jsme se v šestém díle seznámili.


TV Tango Q&A: "Jsme rodina a milujeme spolu pracovat."

28. ledna 2012 v 13:18 | valleria |  INTERVIEW
Rozhovor z loňské konference v Paley Center, která se konala těsně před vysíláním předposledního dílu šesté řady Bones 'The Hole In The Heart'. Přestože už to není aktuální, rozhovor je rozhodně zajímavý.

TV Tango: Nejdříve se musím zeptat, od koho jsou ty boty?
Michaela: Oh, jsou to Dolce & Gabbana.

TV Tango: Jsou úžasné. Na Twitteru se na ně všichni ptali.
Michaela: Vážně? Bože, to je super. Je to tak rychlé, technologie. Jsou velmi pohodlné.

TV Tango: To je překvapující, jelikož jsou velmi vysoké.
Michaela: Já vím!

TV Tango: Závěr série se jmenuje "The Change In The Game". Krom toho, že tvá postava rodí, co nám můžeš říct o té změně?
Michaela: No, moc toho říct nemůžu, ale poslední dvě epizody opravdu změní strukturu toho, kým je.

TV Tango: Kdybys mohla svou postavu popsat vzhledem k finále, co by to bylo?
Michaela: Oh páni, cítí úlevu!

TV Tango: To je dobře! Co od ní můžeme čekat v sedmé řadě s dítětem? Jak ji to ovlivní?
Michaela: To Nevím! Na to se musíte zeptat Harta a Stephena, oni to všechno vědí. Já vůbec netuším, zrovna nám řekli o sedmé řadě.

TV Tango: Jaké to bylo, když si zjistila, že bude i sedmá řada? Očekávala si to?
Michaela: Jo, byla bych překvapená, kdyby nebyla, ale jako herečka si pořád říkáte "nestane se to". Ale jsme nadšení! Jsme rodina a milujeme spolu pracovat.

TV Tango: Krom Bones, chystáš teď ve volnu něco?
Michaela: Ještě nevím. Něco pročítám. Loni v srpnu jsem natáčela film, což bylo skvělé. Když se ke mně dostane něco dobrého, pokud ne, budu cestovat a užívat si život.

TV Tango: Uvidíme ještě otce Angely?
Michaela: Na konci téhle řady už ne, ale Billy Gibbons se rozhodně vrátí.

TV Tango: Co máma, nějaké novinky na obzoru?
Michaela: Doufám, že tu je. To bych byla ráda. Bylo to by úžasné.

source: tvtango

'MDs' Download links

28. ledna 2012 v 12:49 | valleria |  MDs
Díky stránce michaelaconlinlove.tumblr.com máme možnost stáhnout si celou osmidílnou první řadu seriálu 'MDs', ve kterém Michaela hraje internistku Maggie. Show neměla moc veliký úspěch, ale fanoušci Michaely si ji třeba rádi pustí. Zajímavostí jsou ale i jiné hvězdy, které se v seriálu objevily, ať už se jednalo o pevné role či jen epizodní. Za zmínku stojí John Hannah, William Fitchner, Jane Lynch (viz druhý náhled) a v jedné epizodě se objevil i TJ Thyne. Sama jsem zatím projela první díl a myslím, že ač to nebude nic vyjímečného, za zkoušku to stojí. Maggie je v nemocnici nováček, a proto je velmi nesvá a nezkušená, Michaela však ve své roli působí dobře. "You want me to hide a patient? I'm not even supposed to be here!"


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot #28, Hodgela wedding

23. ledna 2012 v 20:59 | valleria |  PHOTOSHOOTS
Tyhle fotky zařazuji mezi photoshooty, i přestože jde teoreticky o fotky k finále druhé řady seriálu Bones. Dělám to proto, že fotografie mají charakter profesionálního photoshootu, navíc ke svatbě tehdy nedošlo, tudíž byly nafoceny navíc. Tak či onak, jsou nádherné, Angele to na první svatbě velice slušelo. Michaela a TJ by se k sobě nemohli hodit víc.


BONES, On The Set, January 27th, 2010

20. ledna 2012 v 21:11 | valleria |  BEHIND THE SCENES
Přesně dva roky zpátky touhle dobou se natáčela stá epizoda seriálu "BONES" vysílaná o čtyři tři měsíce později. Režie se zhostil David Boreanaz a všichni se jistě shodneme, že díl patří k tomu nejlepšímu, co nám seriál za těch sedm let nabídl. Pouze dva záběry z této sady fotek zachycují scénu použitou do dílu 5x16 The Parts Of The Sum In The Whole, zbytek jsou herci při přípravě či odpočinku.


Put a Ring on It: 20 Great TV Proposals

20. ledna 2012 v 20:59 | valleria |  NEWS
BuddyTV vytvořila žebříček 20 skvělých zasnoubení a v takovém listě nemohli chybět Hodgins s Angelou z BONES. Vysloužili si jedenácté místo, epizoda 5x20 The With In The Wardrobe.

#11 Hodgins and Angela, BONES


"Za nevhodnou jízdu byli Angela a Hodgins zastaveni a poté uvězněni za své dřívější prohřešky. Odloučený pár využil tento čas, aby si uvědomili, jak dobře se spolu měli. Nakonec jim bylo jasné, že všechny předchozí rozchody byly chybou. Chybou tak velikou, že když přišel soudce, aby je propustil, nechali se jím - stále ve vězení - oddat."

source: buddytv.com

Pozn.: Osobně si myslím, že jejich původní zasnoubení z druhé řady stojí taktéž za zmínku.

BONES - 7x06 - The Crack In The Code

15. ledna 2012 v 23:24 | valleria |  SEASON 7
Screencaps ze šesté dílu, který byl z původního prosincového vysílání posunut na leden, další díl však uvidíme podle všeho 15. března. Tato epizoda bylo podle mého ve všech ohledech výborná. Což dokazuje i sledovanost, která se stále drží i přes šílený vysílací rozvrh této řady.


FOX All-Star Party - January 8th

9. ledna 2012 v 17:19 | valleria |  PUBLICS 2012
Michaela Conlin na pravidelné zimní tiskovém turné studia FOX, kde s TJem Thynem a Tamarou Taylor propagovali svůj seriál "Bones". Oblékla se do jednoduché černé sukně a bílé halenky. Doplňky zvolila decentní stejně jako účes a celý vzhled tak působí velmi jemně. Jednoduše, vypadala nádherně.

Pasadena, California January 8th 2012


[BONES] Prodloužená 7. řada a možná osmá

9. ledna 2012 v 16:57 | valleria |  NEWS
Z původně 22 objednaných dílů pro sedmou sérii bylo později číslo sníženo kvůli těhotenství Emily Deschanel na 13. Není tomu však tak dávno, kdy se objevila informace, že by Fox a tvůrci seriálu rádi natočili čtyři epizody navíc, u kterých však stále není jasné, kdy by došlo k odvysílání - možností je sedmá série, samostatná letní mini-série nebo součást potenciální osmé série.

Emily je po porodu v dobré stavu, a tak se mohla k práci vrátit již v prosinci, což byla nejlepší možnost, v kterou tvůrci doufali. Na včerejší TCA došlo k prohlášení, že původní počet objednaných epizod stále platí a Fox odvysílá tolik epizod, kolik se jim podaří vytvořit. Otevření jsou i plnému počtu.

Kevin Reily, generální ředitel zábavy Fox, by navíc seriál rád viděl i na podzim a chce dohodu na osmou řadu. Tvůrce seriálu Hart Hanson je této možnosti také nakloněný a rozhodně mu nechybí optimismus a nápady na dění v seriálu. "Rozhodně! Jsem přesvědčený, že uzavřeme dohodu a osmá série bude. Dát Bootha a Brennanovou dohromady, s dítětem, osvěžilo seriál. Stále máme plno dobrých příběhů pro postavy."