Říjen 2011

Bones Season 6 Gag Reel

6. října 2011 v 20:31 | valleria |  ON THE SET
Dalším bonusem z DVD 6. série jsou nepovedené scény, které vás, stejně jako záběry z předchozích sérií, zaručeně pobaví. Já je vážně všechny zbožňuju. :))


The Bonnie Hunt Show • Screencaps

6. října 2011 v 20:26 | valleria |  VIDEO CAPS
Loni v dubna byla Michaela hostem v show Bonnie Huntové. Odkaz na rozhovor na blogu už je, ale pro případ, že jste jej neviděli nebo si ho chcete pustit ještě jednou, k dispozici je na facebook.com/thebonniehuntshow. Michaela tu poskytla fotografie ze svého dětsví, vyprávěla, jak při své první návštěvě natáčení BONES její matka plakala a byla nadšená, když ji Michaela vzala na 'American Idol', možná dokonce i víc, než z toho, že je její vlastní dcera herečka. Prý ji její rodiče ale velmi podporují a jsou na ni pyšní. A mimo jiné zmínila ještě jednu zajímavost, a to že si už šeskrát musela nechat vyměnit zrcátko na autě, protože prostě nedrží a není dobrý řidič. Také jí to v show velmi slušelo!


BONES 6x13 The Daredevil in the Mold - Deleted scene

5. října 2011 v 20:43 | valleria |  SCENES
Příští týden vychází DVD 6. série seriálu Bones, ale už dnes tu máme jeden z bonusů a to vystřiženou scénu s Angelou a Brennanovou. Osobně si myslím, že jí stříhat neměli. Fakt, že Angela Hannah nesnášela, je podle mě důležitý a celý ten dialog je výborný. Místo toho mohli vystřihnout scénu s Boothem a Sweetsem v tom šperkovnictví. Ta je naopak úplně bezpředmětná. Ale buďme rádi, že ji aspoň natočili, protože v seriálu ten moment skutečně prožili, dalo by se říct a to stačí. Ale lituji ty, kteří si DVD nekoupí či nejsou tak internetově aktivní ohledně seriálů a podobně.

Každopádně dole je amatérský překlad. Líbí se mi s jakým sarkasmem říká Angela; "Even though she's delightful and fun."


- Takže, je tohle "litovací jízda"?
- Nevím, co to znamená.
- Znamená to, že když jsem těhotná a vdaná a vůbec, že spolu v poslední době netrávíme moc času. A ty se to snažíš napravit.
- Ne tohle není litovací jízda, je to pracovní. Angelo, i když si zadala své důvody, proč se mnou trávíš méně času, termín "litovací" napovídá o tom, že já jsem ta, která toho má litovat. Což naznačuje, že si myslíš, že je to moje vina.
- Páni, kde ses to naučila?
- Strávila jsem docela dost času se Sweetsem, Boothem a Hannah, kteří nadhodnocují lidskou interakci. Něco z toho se na mě dostalo. Myslíš, že je to moje vina?
- Mohla bych. Ale možná to jsou ty hormony. Mimochodem, nejsem nadšená, že do toho seznamu zařazuješ Hannah.
- Žárlíš na moje přátelství s Hannah?
- Přeju si, aby neexistovala. I když je úžasná a zábavná.
- To je.
- Nesnáším Hannah! Přeju si, aby odešla.
- Nemám moc to zařídit.
- Pravděpodobně máš, zlato, ale nevíš, jak ji použít.
- A i kdybych mohla, neznamená to, že bych měla.
- Hannah překáží, to je vše.
- Cítím povinnost ujistit tě, že i když mám Hannah ráda, ty jsi moje nejdražší přítelkyně. Booth mi jednou řekl, že můžeš nejvíce milovat jen jednu osobu. Mám pocit, že se to vztahuje i na přátelství. Pro mě jsi tou osobou ty. Ty pláčeš?
- A nejsou to hormony.


THE FACES OF FOX • screencaps

2. října 2011 v 13:20 | valleria |  VIDEO CAPS
Z videa z focení photoshootu pro FOX jsem vystříhala co nejvíce záběrů, neboť Michaela tu vypadá fantasticky. Nakonec se mi podařil snad každý záběr. Přála bych si, aby vyšla alespoň jedna fotka, kde je v tom růžovém.