Červenec 2010

Retro Music Promo, Season 6

29. července 2010 v 20:49 | valleria |  EXTRAS
Fotky z proma natočeného, řekla bych možná už ke čtvrté řadě, ale FOX většinou používá jen záběry s Emily a Davidem a občas i ostatní. Naposledy je vložili do videí ke sté epizodě, nyní je použily i do 'retro' proma k šesté řadě.

Michaela v nové roli

27. července 2010 v 11:40 | valleria |  NEWS
Michaela se připojí k Matthew McConaugheyovi v novém právnickém thrilleru "The Lincoln Lawyer", který má příběh založený na best-selleru Michaela Connellyho. Film vypráví o obhájci, který pracuje za zády své společnosti.

Projekt je nyní v pre-produkci, režírování scénáře adaptovaného Johnem Romanem se ujme Brad Furman.

Michaela se zhostí role přísné vyšetřovatelky vražd. Již dříve bylo oznáme, že se do projektu zapojí také John Leguizamo, Marisa Tomey, Ryan Phillippe a William H. Macy.
michaela-conlin.blog.cz
Pozn. Možná si pamatuje nepovedené záběry třetí řady Bones, kde Michaela okomentuje Emilyin zvonící telefon slovy: "Volá Matthew McConaghey." V téhle scéně totiž pronesla její postava Angela Montenegro na účet chlapce zapleteného do jejich případu: "Byl druhý nejlepší. To je jako když chceš Brada Pitta, ale dostaneš Matthewa McConagheyoho."

Jinak jsem velmi ráda, že obě, Emily i Michaela letos přijaly i filmové role. Vím, že práce na BONES jim zabírá většinu roku, a proto chápu, že si při pauzách mezi natáčením chtějí užít klid a volné chvíle s rodinou a přáteli, ale těším mě, že je uvidíme zase i v něčem jiném.

source&EN version: bonesspoilers

Spoilery k šesté řadě seriálu Bones

27. července 2010 v 11:08 | valleria |  NEWS
První epizoda začíná šesté řady, než se všichni vrátí k sobě z jejich nových životů. Podle Harta; "uvidíme, jak se jim daří, když nejsou spolu a co je přivádí zpátky dohromady. A opravdu, je to hlavně o tom, jak dostat rodinu zpět dohromady, když se mamka a taťka rozejdou."

"Uvidíme Brennanovou v Indonésii, Bootha v Afgánistánu a Hodginse s Angelou v Paříži. V prvním díle jedna z postav odhalí něco velkého, reportéři hádají, že by se mohlo jednat o Angelu, která by prozradila, že je těhotná. Hart Hanson ale odmítl jakékoliv bližší informace.

Angela a Hodgins mezitím prožívají slastné chvíle v Paříží. Podle Harta jsou skvělý pár, zůstanou spolu a spolu také budou čelit všem překážkám.
michaela-conlin.blog.cz
Hart myslí, že budou schopni dojít se solidními osmi sériemi. Návrat Hrobnice a příchod nového, ještě horšího sériové vraha? Hart Hanson: "Vždy jsem přemýšlel o Hrobnici jako o zlé Brennanové. Co když poznáme zlého Bootha?"

American Idol Season 9 Top 9, April 14, Los Angeles, California

21. července 2010 v 19:33 | valleria |  PUBLICS 2010
Michaela se dlouho nikde neobjevila, ale dnes se mi alespoň podařilo najít fotku z dubna, kdy byla Michaela viděna na jednom z finálových kol soutěže "American Idol", kde se měsíc předtím sešla i s J. F. Daleyem a TJ Thynem. A i z této jedné fotky je patrné, že byla krásná, jako vždy.
source: profimedia.cz

BONES Season 1 Cast On The Set

18. července 2010 v 16:03 | valleria |  ON THE SET
Nějaká dobrá duše nahrála na youtube videa z natáčení první řady, ze kterých jste před pár dny viděli screencaps, ještě od Roxy. Můžete tam vidět spusty zajímavých záběru a i zábavných momentů, včetně Michaela s pejsky. Zde jsou zatím jen dvě části, brzy by se měla objevit ještě třetí.


I'll take care of you

16. července 2010 v 9:40 | valleria |  INFO
Nejdříve bych vás chtěla pozdravit, protože, jak víte, budu se vám tu starat o novinky ohledně Michaely. Tento úkol přebírám po Roxy, která tu vytvořila nádhernou kvalitní stránku, jakou kolikrát mnohem slavnější osobnosti nemají.

Doufám, že se mi podaří udržet kvalitu blogu. Budu se snažit, jak nejvíc to půjde. Roxy vás ujišťovala, že krom majitele se nic nemění a je to opravdu tak. Neplánuji tu žádné změny. Pokusím se zachovat styl článků, tak jak jste zvyklí. Nepřipravím vás samozřejmě ani o screencaps z jednotlivých epizod Bones a rozhovorů a ostatních videí.
Mohu vás také ujistit, že jsem velký fanoušek seriálu, někteří vědí, takže práce tady bude radost a opravdu doufám, že se nám společně povede stejně dobře jako s Roxy.
Ta napsala i spoustu důležitých informací za mě, proto je nemusím opakovat. To důležité víte. A více snad nepotřebujete ;)

A co se ještě týče "spřátelených blogů" mám zájem o zachování všech odkazů, ale pokud nechcete, stačí se ozvat.

Pro dnešek se loučím a snad se nám bude dobře spolupracovat a na tuto stránku kvůli mě nezanevřete a budete ji nadále navštěvovat. Těším se

/Ještě jsem chtěla. Musí vám být jasné, že ani já tu nebudu na věky.  Jsem jen dočasné řešení. :)/

Něco končí, něco začíná

15. července 2010 v 12:14 | Roxy |  INFO
Přemýšlím, jak s tím začít. Měla jsem to vymyšlené, ale hlupák si to nenapsala, takže to budu muset vymýšlet na novo.
Obrátím-li se na nadpis, mohla bych začít u něj. Něco  končí, něco zůstane tak, jak má, ale přináší to i nový začátek. A nyní to rozvedu. Rozhodla jsem se ukončit svou práci na blogu. Blog bude pokračovat. Bude tu nový majitel. Majitelka, abych byla přesná.
Nebuďte vystrašení. Žádná tragédie se nekoná. Nemusíte mít obavy. Osobu, které přenáchávám oba blogy, znám, velmi dobře. A proto vím, že vás přenechávám v dobrých rukách. Vlastně, bych vás nemohla nechat v lepší. A než vám představím, o koho se jedná, proberu to zbylé.

Nejdůležitější je asi to, že se nemusíte bát z nějakých velkých změn. Od začátku prázdnin jsem pracovala na blogu zevnitř, upravovala články, rozcestníky a vše, co k tomu patří. I proto jsem ani ne po měsící vyměnila design. Je to vstup do něčeho nového. Ale slibuji vám, že změnu téměř nepocítíte. Uvidíte jinou přezdívku a možná bych na některé informace, fotky, epizody apod. měla jiný názor, ale to se stejně nedovíte. Navíc, ani ty názory by se zase o moc nelišily. Máme toho dost společného, závislost na Bones, v první řadě. Stejně jako já vám tu nebude vypisovat žádné osobní prožitky a podobně. Bude to čistě fansite, jako doposud. V angličtině je velmi dobrá, články zůstanou v takovém, no, objektivním stylu. V galerii bude pokračovat stejným způsobem, screencaps k epizodám a videím je také ochotná vytvářet, twitter Harta Hansona, a popřípadě kohokoliv z Bones, sleduje tak či tak. Twitterový účet tohoto blogu bude nadále vést, nemusíte si ho mazat. Opravdu jsme se dohodly a slíbila, že nic nehodlá měnit, a neudělala by to ani, kdybych se jí neptala. V designech je také dobrá, ve všem je důkladná. Opakuji, budete v dobrých rukách. Nebudete mít na co si stěžovat, naopak jí můžete poděkovat. Díky ní blogy nekončí a budou pokračovat.

Řešily jsme to už nějakou dobu, vlastně už od tehdy, kdy tu byla taková ta po-zimní pauza, pak jen víkendové příspěvky. Vždyť pamatujete. Stále mě přemlouvala. Já se nedala a po dlouhých konverzacích jsme došly k tomuto. Na blogu také není nováček, má již pár-letou praxi. Na svých blozích měla stále návštěvníky, kteří se velmi rádi vraceli. Skutečně se není čeho bát.

Co se mě týká, ať vás ani nenapadne myslet si, že bych skoncovala s Bones či Michaelou. Neumím si už ani představit život bez Bones a děsí mě myšlenka, že jednou skončí, ale zase, vždy je vhodné skončit dokud je ještě úroveň. Ne, že bych nevěřila, že by to nedotáhly na takových třeba deset kvalitních řad, ale objektivě vzato, šest či sedm sérií je dost a nepouštěla bych se do dalších. Ale k věci, nové řady se samozřejmě nemohu dočkat, budu sledovat díl za dílem, projíždět staré díly, nenechám si ujít fotky z Comic Conu, různých Fox Party a čehokoliv s Bones či Michaelou. Jednoduše vás chci ujistit, že nekončím z nezájmu o Michaelu a vlastně celkově, myslím, že to chápete.

K odkazům v affiliates, ze strany nové majitelky, zůstavají všichni, nemá zájem nikoho mazat, teď už záleží jen na vás. Třeba vám bylo do teď blbé se návštěvy toho blogu zbavit, tak v tento moment to budete mít lehčí. To je jedinečná nabídka, dva plus jedna zdarma. ;)

Ale opravdu nejdůležitější informací, je seznámení s novou majitelkou. Procházela jsem její a moje odkazy, a proto vím, že jí někteří znáte. Tím lépe, budete mít jistotu skvělého vedení. Vím, že se považuje za blázna, že se do toho pouští. Ale opravdu není, je to záchranářka, :), navíc vést víc blogů není taková práce. Popravdě to nejtěžší, nejpracnější a největší žrout času je obíhání spřátelených stránek. O to těžší je to, když mezi nimi máte takové, jejiž obsah vás třeba nezajímá nebo nějak podobně. Pro mě to tak naštěstí většinou nebylo a téměř všechny takové stránky, mají obsah, který mě zajímal. A zdá se, že je ona to bude mít stejně. Uvážím-li fakt, že spousta odkazů je na Bones a ty zbylé jsou právě ty, jejichž majitelé ji znají díky jejím blogům, nyní už pouze jednomu osobnímu. A ona nespřáteluje, krom toho, že to slovo opravdu nemá ráda, s něčím, co jí nezajímá. → meet valleria :) *neříkejte, že si nepamatujete na 'meet Jasper'* Dovolila mi sem hodit i odkaz na její stránku, proč také ne, že? "Keep hope alive" Co je důležité vědět, má v sobě dávku jisté nedůvěřy a ironie vůči sobě samé, jestli se to tak dá říct. Ale to já jen tak.  

Zbývá mi, rozloučit se, popřát vám to nejlepší a ještě jednou zdůraznit, že krom mě zůstává vše při starém. Vždyť, koho zajímá, kdo za tím počítačem dřepí? Hlavě že to tu jede dál, tak jako do teď.

A především vám musím poděkovat za všechny dosavadní komentáře, které mě vždy potěšily a návštěvnost. Moc si toho vážím a hlavně choďte i dál a dál komentujte články, které vás zaujmou.
emilydeschanel.blog.cz
Snad jste nikdo při čtení tohohle nepřišel k žádné újmě, a to nemyslím kvůli mému konci, ale kvůli příšerné délce, přičemž půlku jsem mohla vynechat. Omlouvám se a třeba vás někdy přijdu pozdravit ;) A doufám, že jsem na nic nezapoměla... Snad jen, že se vám valleria brzy ozve.

Tak já se tedy loučím a... nevím, co více říct. Doufám, že mě chápet. A ještě jednou děkuji nejen za podporu za blogu za umožnění takhle úžasné zkušenosti. :-*

Season 1, On The Set

12. července 2010 v 20:13 | Roxy |  VIDEO CAPS
Screencaps z videa z natáčení první řady. Video nemám k dispozici, ale fotky tentokrát snad stačí. Úžasné jsou fotky na konci, Michaela s pejskem. Opravdu moc rozkošné.michaela-conlin.blog.cz

Good Day LA • screencaps

9. července 2010 v 10:46 | Roxy |  VIDEO CAPS
Právě jsem udělala několik screencaps z dubnového rozhovoru Michaely z Good Day LA, kde propagovala seriál k příležitosti sté epizody. Více plus video ke shlédnutí » watch Good Day LA. Michaela vypadala opravdu moc krásně a jako vždy se velmi hezky usmívá.
mich

Layout #7

8. července 2010 v 16:22 | Roxy |  LAYOUTS
Po několika hodinové práci, nejen na designu, ale také na stránce, nastavení a článcích, mohu s klidnou duší říct "hotovo". Tyhle fotky už sice byly jednou použity pro lay, ale tehdy byly v tmavých barvách. Tentokrát je to o něco letnější. Více propracované je tentokrát i menu a vše kolem. To víte, prázdniny :)

O Michaela v těchto dnech nic není, ale je to pochopitelné. Seriál se natáčí 3/4 roku a tak není divu, že si herci v těchto třech měsících dopřávají trochu klidu s rodinou. Již koncem července se však začíná opět natáčet, tak třeba se něčeho dočkáme.

A přináším jednu novinku a tou je účet na sociální síti Twitter.com. Nejedná se ovšem o osobní twitter. Bude součástí tohoto blogu a blogu o Emily, dohromady. Vím, je to k ničemu, ale na tom nesejde. Tak pokud máte vlastní twitter a máte zájem, budu ráda, když si tento účet přidáte mezi follow. EMILY DESCHANEL & MICHAELA CONLIN TWITTER

Prozatím se loučím.