Květen 2010


Season finale, more pics

21. května 2010 v 18:46 | Roxy |  EXTRAS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Entertainment Weekly Interview

21. května 2010 v 18:11 | Roxy |  INTERVIEW
michaela-conlin.blog.cz
ENTERTAINMENT WEEKLY: Líbilo se vám, jak byla vyřešena svatba Angely a Hodginse?
MICHAELA CONLIN: Ano, líbilo. Velmi mě to překvapilo. Celou dobu jsem si myslela, že to bude Sweets a Daisy, kteří se vezmou. Bylo to šokující. Poprvé jsem o tom slyšela asi dva díly před tím. Bylo to hodně utajené. Normálně máme větší přehled o tom, co se bude a nebude dít. Ale tohle bylo opravdu překvapení, líbilo se mi to. Natáčení bylo zábavné. Můj táta zavolal a říkal, "Proč si mi neřekla, že se vdáváš?" a já na to "No, chtěla jsem, abys byl překvapený." Jsem opravdu zvědavá, kam je zavede příští řada. Angela není úplně typ na "usazení." Snad se Angela nebude cítit, jakože je koulí na noze. Ne, jen vtipkuji. Myslím, že ho vždy velmi milovala. Bude to zábava.

Nemyslím, že by řekla "ano", kdyby ho neměla ráda. Není taková.
Ne. Já vím. Měla dost času na rozmyšlenou.

Líbil se vám ten obřad? Myslíte, že se to k nim hodilo?
Ano. Dobrá otázka. Nepřemýšlela jsem o tom, ale ano myslím. Myslím, že i přes všechny ty ex-manžely, ex-přítelkyně, zasnoubení, rozdělení, jsou prostě neustále kolem sebe a chápají se. Myslím, že to je pro ní dostačující.

Necítila jste se podvená, protože jste si nemohla obléct nějaké krásné svatební šaty?
Ne, necítila. Vlastně, jsem ráda, že jsme udělali tohle, protože takhle už to jednou bylo. Už si prošla uličkou koncem druhé řady. Jsem ráda, že jsme se to nepokoušeli zkusit znovu. Jsem ráda, že se to stalo takhle.

SEASON 5 - BTS

21. května 2010 v 17:33 | Roxy |  BEHIND THE SCENES
The Bones On The Blue Line, The Witch In The Wardrobe, The Boy With The Answer, The Beginning In The End


Radio show hanging up

13. května 2010 v 19:29 | Roxy |  NEWS
michaela-conlin.blog.cz
Michaela byla telefonicky přepojená do rádio show 'Candy and Potter' kvůli interview. Není o tom žádný záznam a myslím, že ani nebude, ale díky Bones fanforu a sociální síti Twitter.com, tu pro vás mám jednu zajímavost.

Možná je vám znám jistý incident ohledně Davida Boreanaze a jeho osobního života. Já to tady nehodlám rozmazávat, protože mě tohle opravdu nezajímá. Davida mám jednoduše ráda a taková věc nezmění můj názor, že je to úžasný člověk a výborný herec. Co je vám ale určitě dobře známé, je skutečnost jak velmi blízcí si jsou herci a tvůrci seriálu. A Michaela to právě v této show ukázala a dalo by se říct, že se za Davida postavila.

Candy, moderátorka popsala, co se stalo právě na Twitteru.

"Zrovna mi zavěsila Michaela Conlin, protože se jí nelíbila má otázka; "Mluvila jste s Davidem Boreanazem o jeho milence a záležitosti s vydíráním?"

A to je myslím nejen důkaz toho, že to hercům klape i mimo natáčení, ale i že Michaela dobrý člověk.

Michaela Conlin: The Gravedigger episode is 'pretty intense'

13. května 2010 v 19:04 | Roxy |  INTERVIEWS
Máme tu nový rozhovor ze Zap2It s Michaelou. Opět se jedná o záznam z oslavy 100. dílu BONES, tentokrát však reaguje na otázku Hrobnice a soud o její odsouzení. Fox vysílá dnes, díky kanadskému Globalu je díl již ke stažení.

"Hrobníkův soud je pro všechny zkouškou. Někteří lidé se tu zblíží, někteří vzdálí. Je to velmi intenzivní epizoda."


This is not the cabaret, my friend. Life is the cabaret.

11. května 2010 v 18:06 | Roxy |  INFO
Už asi dvě hodiny trávím změnou designu. Měla jsem totiž původně připravený zcela jiný, zdál se velmi jednoduchý, ale nakonec mi nešel vůbec nastavit. Neustále se objevovaly nějaké problémy. Proto jsem v rychlosti musela dát dohromady jiný. A tak vzniklo toto.

S5 stills edit, The Beginning In The End

11. května 2010 v 16:26 | Roxy |  INFO
V neděli jsem přidala stills k páté řadě BONES, nepočítala jsem, že se objeví ještě nové, ale přeci jen, máme tři nové k finále, které si budeme moci pustit příští týden. Už se těším, zdá se, že nás čeká zajímavé zakončení této sezóny. Více fotek zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Michaela Conlin discusses the latest 'Hodgela' development

9. května 2010 v 17:38 | Roxy |  INTERVIEWS
Na Zap2it mají nový rozhovor z oslavy ke sté epizodě. Michaela v něm reaguje na 'Hodgelu', vzhledem k jejich svatbě.

"Nemyslím, že to bude ideální manželství. Ne, že bude špatné. Jsou to velmi odlišní lidé, což je skvělé. Jsou to protiklady, uvidíme v příští řadě."


michaela