Leden 2010

Dělám to nerada.

18. ledna 2010 v 17:59 | Roxy |  SITE NEWS
Skutečně ano. Z velké části se mi do toho vlastně vůbec nechce. Ale takhle by to mohlo jít do nekonečna a pokud chci, aby se něco stalo, musím tomu pomoct. Ať už mi to je příjemné či ne. Rozhodla jsem se ukončit svou práci na blogu. Ne, že bych už Michaelu přestala mít ráda, nebo že by mě už nebavil seriál BONES. Tak to vůbec není. Michaela je stále moje oblíbená herečka a "Sběratelé kostí" stále můj nejoblíbenější seriál a vůbec nepochybuji o tom, že to tak ještě dlouho zůstane. Nepřestanu sledovat co je nového, nepřestanu sledovat nové díly. Objevila jsem díky nim partu úžasných talentovaných herců, kteří tvoří vynikající tým, ze kterého sálají dobré "mimo-pracovní" vztahy. V tomhle se nic nemění. Pro mě, abych byla přesná. A není to z nedostatku času, na ten si nechci stěžovat, a blogování mě stále baví. Ale trávím před počítačem spoustu času, chci to nějak zredukovat, a to by se mi jen tak nepodařilo.

Blog neruším ani "nepředávám" někomu jinému, protože - možná to bude znít sobecky nebo já nevím jak ještě, ale tak to opravdu myšleno není - dělám na této stránce už nějakou dobu a investovala jsem do ní spoustu času, mám to tu zařízené podle sebe a nechci, aby to někdo měnil. Blog bude vlastně teoreticky zastaven, ale bude "otevřený".
Zpět k tématu. O moc nepřijde. Stránek o BONES, na kterých najdete i spoustu fotek a informací o Michaele, je víc než dost. A to nejen zahraničních, ale také českých. Je jich obrovské množství a spousta z nich je velice kvalitní, a najdete tam to, co tady.
Věřtě mi, že to dělám nerada. Díky blogu jsem poznala několik skvělých lidí, většinou taktéž blogařů a všichni odvádějí skvělou práci, vím, je to už ohraná písnička, ale opravdu je to tak. Nemohu vás všechny ani vyjmenovat, ne že bych to nezvládla, ale stačí se podívat vlevo do menu pod záložku affiliates a je to jasné.

Pro ty, kterým by to popřípadně mohlo být líto, mě je to taky a moc se vám omlouvám. Mě samotné se do toho, jak jsem již řekla, z jisté části ani nechce. Jak jsem již řekla, blogování mě baví. Baví mě se s vámi dělit se vším, co najdu, ale nejde to dělat do nekonečně. Já zůstanu ohledně Bones, Michaele a ostatních v obraze, vy na to máte již zmíněné ostatní fansites. Všechno s blogem spojené mi bude velmi chybět, ale já se sem občas zajdu podívat, to dá rozum.

Tím se tedy loučím. Přeju vám jen to nejlepší :-)

11th Annual Warner Brothers And InStyle Golden Globe After-Party

18. ledna 2010 v 17:57 | Roxy |  PUBLICS 2010
Michaela se zúčastnila včerejší after party předávání cen Zlaté Glóby, které se konalo v Beverly Hills, Kalifornie. Má velmi pěkné šaty, ale řekla bych, že hodně špatný make-up a v obličeji vypadá dost zvláštně, že bych ji skoro nepoznala. Fotky jsou navíc v docela špatné kvalitě.

FOX Winter Party - January 11

12. ledna 2010 v 19:12 | Roxy |  PUBLICS 2010
Včera 11. ledna se konala zimní FOX ALL STAR PARTY, a zůčastnila se jí i Michaela. Vypadala opravdu fantasticky. Ty šaty jsou úžasné, a má i pěkné vlasy. Poslední fotky nemají chybu.

Photoshoot, #17

12. ledna 2010 v 18:27 | valleria |  PHOTOSHOOTS
Překrásné fotky od Stephanie Elise. Michaela je tu dokonalá.


Twitter chat

8. ledna 2010 v 22:02 | Roxy |  MISCELLANEOUS
Velmi krásná fotka ze čtvrtkového speciálního chatu s herci BONES na Twitter.com. Michaela byla velmi milá a moc jí to slušelo. Škoda, že je fotka tak rozmazaná. By Stephan Nathan

Interview, Season 2

6. ledna 2010 v 18:51 | Roxy |  INTERVIEW
TVGuide.com: Angelu v této řadě čeká spousta zábavy.
Michaela Conlin: Ano! Práce je tak zábavná. Ale trochu změna v jiných věcích.

TVGuide.com: Byla jste překvapená, že letos se dozvídáme více osobních informací o "šprtech"?
Conlin: Je velmi zajímavé mít tak skutečně vyvýjející se vztah. Angela byla tak trochu jako velká sestra. I přestože v srdci je šprt, nechtěla, aby ji někdo viděl se Zackem nebo Hodginsem mimo laborku. Myslím, že přes všechna zklamání a zkoušky a utrpení s muži v průběhu minulé řady, tenhle vztah byl tak trochu překvapením. Je to velmi skutečný pracovní vztah, být s někým, poznávat ho, respektovat a mít narůstající vztah.

TVGuide.com: Odkdy jste měla podezření, že by tu mohla být chemie mezi Angelou a Hodginsem?
Conlin:
T.J. a já, jako herci, vydíme svět velmi podobně na natáčení i mimo. Je tak nějak můj herecký partner, a když s něčím potřebuju pomoct, pomůže mi a naopak. Vždy to tak bylo. Je zajímavé, že hodně scén, které píšou pro seriál, byly tak, že já pomáhám jemu, nebo on mě. Tam to začalo. Hart Hanson řekl, že když byli ve střižně, přejeli na Hodginse a pak na Angelu a říkali si:"Páni, možná bysme mohli začít dávat jim společné scény a uvidíme, co se stane."