Michaela, rozhovory

25. srpna 2009 v 19:37 | Roxy |  INTERVIEW

Morning call

Pro Allentownskou rodačku Michaelu Conlin je druhá série seriálu Bones, která začala před měsícem, šancí jak své postavě, Angele Montenegro, dopřát nějakou romanci.
Conlinová, jejíž hrdinka je nejlepší přítelkyně forenzní antropoložky Temperance Brennanové, ztvárňované Emily Deschanelovou, říká, že Angela rozproudí vztahy se "špatným chlápkem" - pracovním kolegou Dr. Jackem Hodginsem, který je ve forenzní laboratoři exprtem na hmyz a spóry.

Digital spy

Je pravda, že jste to byla Vy, kdo navrhl, že by Angela mohla mít románek s Jackem?
Tak trochu. Hart Hanson to měl v kapse po většinu doby natáčení a tak začali natáčet scény s TJem (který hraje Hodginse) a mnou. Myslím, že se jim to líbilo - navrhla jsem, že by se Angela mohla s někým usadit nebo s někým navázat vztah. Nespecifikovala jsem Hodginse, ale byl to takový organický proces. Stalo se to samovolně.

TV Addict

Kdy jste zjistila, že Zack je Gormogonovým učedníkem?
Michaela: Asi tak týden předtím, než jsme dostali scénář. Chci říct, že jsme už dříve slyšeli nějaké drby, ale definitivně se to potvrdilo, až když jsme dostali scénář. Erik byl s námi od začátku seriálu a tak to byl velký šok pro každého. Ale myslím, že se za pár epizod vrátí zpět. Alespoň podle toho, co slýchám.

MyFanbase

Je pravda, že jedním z Vašich koníčků je psaní krátkých povídek? O jaké příběhy se jedná a plánujete je jednoho dne vydat?
Vždycky jsem byla fanouškem krátkých fikcí, protože je to tak krásná forma. Začala jsem psát před několika lety a teď to trochu flákám. S naším natáčecím scénářem je to těžké, ale zjišťuju, že je jednodušší zůstat při smyslech, když se tomu věnuju. Píšu o mnoha věcech, záleží na tom, čím zrovna procházím nebo na co myslím v daném čase. Mám ráda lidi, kteří jsou uprostřed něčeho - uprostřed zjišťování, kým vlastně jsou, co je činí sebou samými. Líbí se mi komplikované, vtipné, i smutné situace. Ale vždycky jsem nervózní, když mám své povídky někomu ukázat! Jsem mnohem víc rozpačitější z psaní, než z hraní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama